Nabídka práce > Průmyslový inženýr - IM tooling

Průmyslový inženýr - IM tooling

Náplň práce

- Správa 3D modelů vstřikovacích forem
- Připomínkování – schvalování konstrukcí forem
- Kontrola proveditelnosti změn
- Navrhování optimalizací vstřikovacích forem
- Podpora při aktualizacích P-FMEA
- Spolupráce při náběhu nových projektů
- Dodržování nadřízených standardů a norem

Požadavky

- SŠ vzdělání s praxí, VŠ vzdělání bez praxe
- 2 roky praxe v oboru - výhodou
- Jeden světový jazyk aktivně AJ nebo NJ
- Znalost MS Office, AutoCAD, Catia
- FMEA znalost a orientace ve výkresové dokumentaci
- Týmový hráč
- Komunikativnost, zájem a ochota učit se novým věcem

Nabízíme

- Práce v nadnárodní Automobilové společnosti
- Stabilitu a jistotu dlouhodobé vize
- Možnost růstu ve společnosti
- Zaměstnanecké benefity a výhody - stravenky...aj.

Informace o pozici

  • KM ČR s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: SŠ vzdělání s praxí, VŠ vzdělání bez praxe
  • Požadované jazyky: Jeden světový jazyk aktivně AJ nebo NJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Mnichovo Hradiště