Nabídka práce > Koordinátor se znalostí ukrajinského jazyka - Cheb

Koordinátor se znalostí ukrajinského jazyka - Cheb

Náplň práce

Jsi člověk, který má velmi dobré komunikativní schopnosti a kterého baví práce s lidmi a máš výbornou znalost ukrajinského a komunikativní znalost českého jazyka?
Pokud ano, hledáme právě Tebe. V současné době rozšiřujeme tým koordinátorů agenturních pracovníků do provozu logistické společnosti v Chebu.

Hledáme komunikativního člověka, který má přirozenou autoritu a férový přístup k lidem.

Náplní práce koordinátora v provozu bude:
- úzká spolupráce s vedoucími skladu (rozdělování práce zaměstnancům, dohled na vykonanou prací, předávání informací o docházce zaměstnanců)
- komunikace s agenturními zaměstnanci na denní bázi
- tlumočení správného postupu pracovních povinností
- vyřizování dotazů zaměstnanců v souvislosti s pracovním poměrem

Požadavky

- výborná znalost ukrajinského jazyka a komunikativní znalost českého jazyka nutností
- velmi dobré komunikativní dovednosti
- organizační schopnosti a odolnost vůči stresu
- znalost práce s PC (MS office)
- řp. sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 32700 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - základní hodinová mzda 218 Kč/hod. - osobní ohodnocení až 5000 Kč/měs. - 25 dní dovolené/kalendářní rok - služební telefon
  • Místo pracoviště: Cheb