Nabídka práce > AREA MANAGER/KA | skvělá kariérní příležitost!!

AREA MANAGER/KA | skvělá kariérní příležitost!!

Náplň práce

Hledáte novou výzvu v oblasti personálního řízení? Máte zkušenosti s agenturním zaměstnáváním v oblasti temporary staffing, international hiring a RPO? Výborně!

V Gi Group rosteme a rozšiřujeme tým o District Managera, který se chce stát součástí úspěšné mezinárodní společnosti, která je lídrem v poskytování personálních služeb. Jako District Manager budete zodpovědný za řízení a rozvoj našich poboček v Plzeňském kraji, Jihočeském kraji, v Praze a na Vysočině s důrazem na rozvoj businessu v oblastech temporary staffing, international hiring a RPO. Budete spolupracovat s národním managementem, podporovat obchodní aktivity a zajišťovat kvalitu služeb pro klienty i kandidáty.

Mezi Vaše hlavní úkoly bude patřit:

- plánování a realizace strategie rozvoje poboček v souladu s firemními cíli a standardy
- zodpovědnost za obchodní výsledky v přiděleném regionu
- navazování a udržování dlouhodobých vztahů s klíčovými klienty
- příprava a prezentace nabídek pro nové klienty, účast ve výběrových řízeních
- řízení, motivace a rozvoj regionálních týmů
- sledování a kontrola finančních ukazatelů a hospodárnosti poboček
- analýza trhu, konkurence a potřeb klientů
- zajišťování dodržování legislativy, etických kodexů a interních procesů
- účast na interních a externích projektech
- reporting top managementu

Požadavky

Co od Vás očekáváme:

- minimálně 5 let zkušeností na manažerské pozici v personálním řízení nebo oblasti personálních služeb
- zkušenosti s agenturním zaměstnáváním- temporary saffing, IH, RPO
- schopnost vést a rozvíjet tým lidí
- vynikající komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti
- orientace na výsledek, zákazníky a kvalitu
- samostatnost, flexibilita, organizační schopnosti
- aktivní znalost anglického jazyka
- ŘP skup. B, ochota cestovat

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 0 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - měsíční bonusy - služební automobil i k soukromým účelům - 2 dny home office/týden - až 8 dní placeného volna navíc nad rámec zákonné dovolené - 2 dny sick days/rok - flexibilní pracovní doba - teambuidingové aktivity (6 dní/rok) - Cafeterie ve v
  • Místo pracoviště: Praha