Nabídka práce > ÚDRŽBÁŘ/MISTR ÚDRŽBY

ÚDRŽBÁŘ/MISTR ÚDRŽBY

Náplň práce

Hledáme MISTRA ÚDRŽBY! Chcete zajišťovat bezproblémový provoz výrobního procesu?

Pokud ano, tak se těším na Váš životopis!

Náplň práce:
- zodpovědnost za neprodlené odstranění závady/poruchy stroje
- preventivní a prediktivní údržba strojů dle TPM manuálu
- spolupráce s oddělením výroby a logistiky
- zajíštění evidence provedených oprav a jinýh zásahů do parametrů strojů
- zodpovědnost za dodržování standardů 6S a udržování pracoviště v čistotě
- spolupráce s technikem BOZP a PO

Požadavky

- je minimálně vyučen a má praxi v technickém oboru
- zkušenost z automotive společnosti
- ochota pracovat na směny
- má technické myšlení

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: NABÍZÍME: - plnohodnotné zaškolení - motivující pracovní a finanční podmínky - měsíční příplatky 3000 Kč - dlouhodobý HPP u nadnárodní výrobní společnosti - práci v přátelském kolektivu - stravenky - 5 týdnů dovolené - roční bonusy - věrnostní bonus
  • Místo pracoviště: Liberec