Nabídka práce > ZKUŠENÝ OPERÁTOR | Do kmene!

ZKUŠENÝ OPERÁTOR | Do kmene!

Náplň práce

Chcete dělat ostatním život o něco sladší?

Výroba je u nás čistá, voňavá a šikovný operátor se může těšit na kariérní růst!

Pro našeho významného klienta, jehož výrobky potkáte v 165 zemích světa, hledáme zkušené pracovníky na pozici operátor strojů!

Operátor výroby u nás má na starosti:
- Obsluha stroje na přiděleném pracovišti na výrobu sušenek
- Předcházení poruch a péče o výrobní zařízení ve výrobě
- Práce v režimu krátký a dlouhý týden
- Práce v čistém prostředí s moderními technologiemi
- Budete mít také možnost své vědomosti předávat dalším kolegům!

Požadavky

- Předchozí zkušenost na obdobné pozici ve výrobě
- Znalost práce s PC
- Ochota práce na 12h směnách

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Měsíční prémie až 20% - Nadstandardní příplatky za směnnost - Odměna za doporučení nového kolegy/ně - Balíčky firemních výrobků za pár korun - Dotované závodní stravování (Za oběd zaplatíte od 25 Kč a polévku si dáte už za 4 Kč) - Příspěvek na živo
  • Místo pracoviště: Opava