Nabídka práce > PROCESNÍ INŽENÝR | TÁBORSKO

PROCESNÍ INŽENÝR | TÁBORSKO

Náplň práce

Do menší automotive firmy hledáme PROCESNÍ INŽENÝRY, PROJEKTOVÉ MANAŽERY NEBO I PRODUKTOVÉ MANAŽERY.

Co Vás čeká kromě vedení celého procesu:
- Zaškolení v zahraniční mateřské firmě - možnost 14 dní v kuse, případně 3 x 4 dny (dle domluvy).
- Znalost celé výrobní linky, zastřešování pomocí APQP.
- Komunikace všech nových projektů i produktů, co jdou do výroby.
- Komunikace s projektovými manažery zákazníků, řešení technologie a materiálů (vlastností) s dodavateli.
- Řešení případných reklamací.
- Postupem času budete zastřešovat transfer technologie do nové haly.

Budete zkrátka podporou výroby ze všech možných úhlů pohledu.

Pokud Vás nabídka práce zaujala, můžete zareagovat přes odpovědní formulář.

Požadavky

- Technické vzdělání
- AJ B2 - k emailové a telefonické komunikaci s dodavateli
- 2 roky praxe v automotive (výhodou)
- Orientace v technické dokumentaci
- Znalost AutoCAD (výhodou)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - 5 týdnů dovolené - Flexibilní pracovní doba - Stravenky - Příspěvek na penzijní pojištění - Služební cesty
  • Místo pracoviště: Tábor