Nabídka práce > PROJEKTOVÝ MANAŽER S AJ | TECHNICKÝ VÝVOJ PRODUKTŮ

PROJEKTOVÝ MANAŽER S AJ | TECHNICKÝ VÝVOJ PRODUKTŮ

Náplň práce

Jsi technický typ, ale zároveň jsi komunikativní a máš chuť částečně proniknout do marketingu? Pak by se ti mohla líbit tahle nová příležitost!

Rozšiřujeme tým o projekťáka/projekťačku, který/á bude zasahovat do technického vývoje produktů, digitalizace (přenosy dat do cloudu) a marketingu.

Bude tě čekat především:
- řízení projektů v rámci mezinárodního týmu - komunikativní angličtina je MUST HAVE
- zavádění trendů digitalizace, SMART řešení
- dohled nad zaváděním nových produktů a technologií do výroby
- produktový marketing

Požadavky

- min. ŠŠ vzdělání technického zaměření
- schopnost komunikovat v AJ na denní bázi
- zkušenosti s vedením projektů
- schopnost čtení elektrotechnických výkresů
- technické myšlení
- komunikativnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 70000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - dovolená 5 týdnů - mobilní telefon a počítač - flexibilní pracovní doba - možnost pracovat z domova - příspěvek na dojíždění - příspěvek na stravování - firemní akce - firemní vzdělávání - příspěvek na sport, kulturu a volný čas
  • Místo pracoviště: Tábor