Nabídka práce > PROCESNÍ INŽENÝR | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

PROCESNÍ INŽENÝR | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

Jsi absolvent strojírenské fakulty a zajímala by Tě oblast slevárenství či tlakového lití? Pak pošli životopis.

Do týmu uvítáme procesního inženýra na slévárnu.

Co Vás na pozici čeká?

- nastavování procesu výrobních linek
- zavádění nových projektů do výroby
- zvyšování efektivity výrobních procesů
- denní užití industriálních principů - Lean, Kaizen, Six sigma, apod.
- spolupráce na zavádění automatizace a Industry 4.0
- tvorba výkresové dokumentace
- vytváření dokumentace pro nové projekty

Požadavky

- vzdělání technického směru - ideálně strojírenská fakulta
- orientace ve výkresové dokumentaci
- schopnost komunikovat v AJ - komunikace se zahraničními kolegy

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. mzda - věrnostní bonusy - 5 dní dovolené navíc - zajištění obědů přímo ve společnosti za pouhých 20,- Kč - služební telefon - výhodné telefonní tarify - příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Pardubice