Nabídka práce > NÁSTROJAŘ | RYCHNOVSKO

NÁSTROJAŘ | RYCHNOVSKO

Náplň práce

Hledáme šikovného NÁSTROJAŘE! Máte vzdělání technického směru a minimálně rok praxe s údržbou výrobního zařízení?

Pokud ano, nečekejte a pošlete životopis!

Co Vás na pozici čeká?

- preventivní údržba vstřikovacích forem
- opravy vstřikovacích forem
- podílení se na zlepšování údržby vybavení

Zašlete nám Váš životopis a rozjeďte slibnou kariéru!

Požadavky

- vzdělání technického směru
- alespoň rok zkušeností s údržbou výrobních zařízení
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu
- manuální zručnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 32000 CZK do 42000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. mzda - příspěvky na stravování - smlouva ne dobu neurčitou s možností prodloužení - příspěvek na penzijní připojištění - 5 týdnů dovolené - zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky - moderní prostředí s inovačními technologiemi -
  • Místo pracoviště: Rychnov nad Kněžnou