Nabídka práce > IT PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ

IT PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ

Náplň práce

Pro výrobní společnost hledáme zkušeného kandidáta/tku na pozici IT PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ. Budeš se starat o řízení IT projektů včetně budgetu, budeš komunikovat s interními týmy a také externími dodavateli.

Další náplň práce:

* spolupráce na IT projektech zaměřených na digitalizaci procesů (paperless office)
* zpracovávání kompletních projektových plánů
* komunikovat napříč společností
* podílení se na revizích a změnách projektových plánů
* reporting

Požadavky

* IT vzdělání
* AJ na úrovni B2
* praxe s vedením projektů v IT min. 2roky

VÝHODOU:
* certifikáty ITIL, PMP, Prince, SCRUM,...

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13., 14. a 15.mzda * 25 dní dovolené * pravidelné bonusy * příspěvek na životní a penzijní připojištění * příspěvky na stravování * vzdělávací kurzy * slevy na produkty společnosti
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek