Nabídka práce > ELECTRICAL ENGINEER | AŽ 70 000 Kč

ELECTRICAL ENGINEER | AŽ 70 000 Kč

Náplň práce

Máš vzdělání technického směru a zkušenosti s návrhem elektických schémat?

Pak hledáme právě tebe!

Staň se ELECTRICAL ENEGINEER-em a pracuj pro mezinárodní společnost!

Co Tě na téhle pozici čeká?
- návrh a vývoj elektrických rozvodů
- příprava technické dokumentace pro projekt
- komunikace s projektovými manažéry ohledně požadavků zákazníků
- poskytovaní technologických inovací
- aktualizuje technickou databázi
- úzká spolupráce s výrobou

Požadavky

- VŠ/SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
- Praxe na obdobné pozici min. 3 roky
- Zkušenost s návrhem elektrických schémat
- Znalost 3D CAD programů
- Dobrá znalost AJ (komunikace se zahraniční centrálou)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 70000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 13. plat - Příspěvek na penzijní pojištění - Další vzdělávaní - Příspěvek na dopravu - Firemní akce
  • Místo pracoviště: Praha