Nabídka práce > KVALITÁŘ | PŘÍBRAMSKO | AŽ 70 000 Kč

KVALITÁŘ | PŘÍBRAMSKO | AŽ 70 000 Kč

Náplň práce

Staňte se i Vy součástí úspěšného týmu našeho klienta, mezinárodní společnosti s rodinnou tradicí, která hledá vhodného kandidáta na pozici SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY!

Co Vás čeká na této pozici?

- Komunikace se zákazníkem (oblast kvality)
- Řešení reklamací a navrhování nápravných opatření (8D report)
- Monitoring spokojenosti zákazníků
- Správa auditů

Požadavky

- SŠ/VŠ technického zaměření
- Zkušenosti a znalosti v oblasti 3D měření
- Praxe na obdobné pozici 2 roky
- Komunikativní znalost AJ podmínkou
- Znalost SW Polyworks
- Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
- Znalost systému SAP výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Bonusy a prémie - Částečně hrazené závodní stravování - Týden dovolené navíc - Po zkušební době osobní ohodnocení - Závodní zdravotní péče - Flexibilní pracovní doba
  • Místo pracoviště: Příbram