Nabídka práce > STAVBYVEDOUCÍ (ČKAIT) | 90 000 Kč | AUTO + BONUSY

STAVBYVEDOUCÍ (ČKAIT) | 90 000 Kč | AUTO + BONUSY

Náplň práce

Jste autorizovaný inženýr ve stavebnictví? Máte již zkušenosti s vedením stavby a chcete se podílet na dalších zajímavých projektech?

Společnost, která působí jako generální dodavatel pozemních staveb už od roku 1989, rozšiřuje svůj tým a obsazuje pozici STAVBYVEDOUCÍHO.

Co bude Vaší náplní práce?

- Dohled nad stavebními projekty v lokalitě Praha a Středočeský kraj
- Řízení stavební činnosti podle projektové dokumentace
- Zajišťovaní organizace staveniště
- Koordinace práce mistrů
- Kontrola kvality provedené práce
- Dodržování časového harmonogramu staveb
- Vedení stavebního deníku

Požadavky

- SŠ vzdělání (obor pozemních staveb)
- Počítačová zdatnost (znalost BUILDpower výhodou)
- Zkušenosti na podobné pozici výhodou (nejsou podmínka)
- Autorizace ČKAIT (autorizovaný inženýr – nejvyšší stupeň) je nutnost!
- Dobré organizační a komunikační dovednosti, důslednost a pečlivost
- Časová flexibilita
- ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 40000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Nadstandardní mzdové ohodnocení - Flexibilní pracovní doba - Stravenkový paušál 80 Kč/den - 5 týdnů dovolené - Mobilní telefon, notebook - Služební automobil pro soukromé účely - Proplacené přesčasy - Podíl na zisku ve výši až 2,5x měsíční mzdy
  • Místo pracoviště: Praha