Nabídka práce > HR MANAGER| AŽ 120 000 Kč | AUTOMOBIL

HR MANAGER| AŽ 120 000 Kč | AUTOMOBIL

Náplň práce

Hledáte výzvu a chcete být součástí úspěšné společnosti v automotive prostředí? Charisma z Vás srší a máte lidský přístup? Anglicky se domluvíme s lehkostí?
Pokud ano, pak hledáme právě vás na pozici HR managera!

Náplň práce:

- Nábor a výběr zaměstnanců
- Vedení personální agendy
- Rozvoj zaměstnanců
- Odměňování a benefity
- Reorganizace a změny
- Zaměstnanecké vztahy

Požadavky

Požadujeme:
- Vysokoškolské vzdělání v oboru personalistika, management nebo příbuzném
- Prokazatelné zkušenosti v řádech let na obdobné pozici
-Velmi dobrá znalost AJ
- Komunikační a prezentační dovednosti, charisma a lidský přístup
- Schopnost samostatné práce i práce v týmu
- Strategické a analytické myšlení

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 100000 CZK do 120000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - příspěvek na penzijní pojištění, - příspěvek na dojíždění, - hrazené jazykové kurzy, - pružná pracovní doba, - bonusový systém odměňování, - příspěvek na stravování kafeterie.
  • Místo pracoviště: Louny