Nabídka práce > Interní logistik (Milkrun 1 a 2) Jihlava, 44 500 Kč

Interní logistik (Milkrun 1 a 2) Jihlava, 44 500 Kč

Náplň práce

Láká Tě práce v logistice?
Kromě práce ve skladu chceš být i akční?
Obsazujeme pozici interního logisty 1 a 2 se mzdou až 43 500 Kč (v závislosti na dané pozici) po zapracování, a navíc s nástupním bonusem 50 000 Kč.
Mezi tvé hlavní úkoly bude spadat:
- zásobování střediska potřebným materiálem
- kontrola dodávaných dílů, materiálů, obalů a jejich údajů. V případě poškození provádět jejich blokaci
- odpovědnost za vyskladnění a rozvoz požadovaného materiálu, dílců a výrobků, případné odchylky budeš hlásit nadřízenému
- vedení předepsané evidence a dokumentace

Požadavky

- min. ukončené základní vzdělání pro pozici Milkrun 1
- min. výuční list pro pozici Milkrun 2
- průkaz řidiče motorového manipulačního vozíku (dle požadavků nadřízeného)
- ochota pracovat ve směnném provozu
- manuální zručnost
- spolehlivost, přesnost, systematický přístup
- dobrý zdravotní stav

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 35000 CZK do 44500 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 50 000 Kč nástupní bonus rozpočítaný na prvních pět měsíců - 5 týdnů dovolené - dotované závodní stravování (denní menu již od 18,50 Kč, noční jídlo zdarma) - volnočasové aktivity zcela zdarma pro Vás i Vaše rodinné příslušníky (bazén, wellness)
  • Místo pracoviště: Jihlava