Nabídka práce > ELEKTROINŽENÝR- bez vyhlášky - i pro juniory

ELEKTROINŽENÝR- bez vyhlášky - i pro juniory

Náplň práce

Máte vzdělání ve strojírenství/elektru a jste proaktivní, co se elektroinstalací týče? Rádi byste se účastnili výjezdů po celém světě? domluvíte se anglicky? Pak je pro Vás tato pozice to pravé!

Jako Elektroinženýr budete mít na starosti:

- Příprava projektové dokumentace elektro komplexních projektů z oblasti strojírenství
- Řízení částí komplexních projektů v oblasti měření, regulace a automatizace
- Účast na uvádění do provozu, parametrizování PLC, síťových připojení
- Spolupráce s obchodním oddělením
- Spolupráce s týmem projektových manažerů, site manažerů a oddělením projekce - konstrukce
- Dohled nad realizací a technická podpora
- Komunikace se zákazníky a subdodavateli, řešení neshod, změn

Požadavky

- Zkušenosti s tvorbou a zpracováním projektové elektro dokumentace a výkresů (alespoň při škole)
- Zkušenosti s oživováním slaboproudých elektronických zařízení, rozvaděčů a pohonů
- Alespoň SŠ vzdělání elektro, slaboproud, měření a regulace, technická kybernetika a podobně
- Komunikativní znalost AJ - schopnost se domluvit, samostatnost
- Ochota cestovat (většinu času na výjezdech v zahraničí!)
- ŘP sk. B
- vhodné i pro absolventy, kteří jsou proaktivní a rádi se učí nové věci

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu - Využití odbornosti a možnost profesního růstu - Služební notebook a mobilní telefon - 5 týdnů dovolené - Příspěvek na stravné - Po zapracování, dle výkonu, 2x ročně polovinu 13. platu
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem