Nabídka práce > PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ – AUTOMOTIVE | PŘÍBRAMSKO

PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ – AUTOMOTIVE | PŘÍBRAMSKO

Náplň práce

Pro našeho klienta sídlícího poblíž Příbrami hledáme projektového nákupčího, který již má zkušenosti na této pozici v oblasti automotivu.

Hlavním úkolem je zajistit nákup materiálů a služeb pro projekty v automobilovém průmyslu. Součástí je i zohlednění termínů, technických a kvalitativních požadavků, stanovení nákupní strategie a dodržení přiděleného rozpočtu. Je také potřeba úzce spolupracovat s oddělením konstrukce, přípravy výroby, logistiky, projektovým managementem a commodity managementu. Součástí práce je identifikace nových dodavatelů v daném odvětví a řízení poptávkových procesů včetně cenových jednání.

Požadavky

- SŠ vzdělání
- Praxe na pozici nákupčího v automotivu
- Komunikativní úroveň angličtiny
- Orientace ve výkresové dokumentaci, v materiálech a výrobních technologiích
- Zkušenosti s kvalitou
- Komunikační a vyjednávací schopnosti

VÝHODOU
- Komunikativní úroveň němčiny
- Znalost programu SAP

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 50000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Bonusy a prémie, bonus za referral - Po zkušební době osobní ohodnocení - Flexibilní pracovní doba - Možnost práce z domova (po zapracování) - Kurzy angličtiny - Firemní akce - Částečně hrazené závodní stravování - Závodní zdravo
  • Místo pracoviště: Příbram