Nabídka práce > DISPONENT LOGISTIKY | HRÁDEK NAD NISOU | 45 000 KČ

DISPONENT LOGISTIKY | HRÁDEK NAD NISOU | 45 000 KČ

Náplň práce

Máte zkušenosti v logistice? Domluvíte se anglicky? Tak právě Vás hledám na pozici DISPONENT LOGISTIKY | HRÁDEK NAD NISOU | 45 000 KČ

- Komunikace se zákazníkem (doprava, odvolávky, reklamace)
- Zajištění doprav a dodávek
- Správa dat v SAPu
- Příjem zákaznických objednávek
- Příslušná administrativa

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- min. 2 roky praxe na obdobné pozici
- AJ na úrovni B2 - denní komunikace se zákazníky
- znalost SAP

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Flexibilní pracovní doba - Příspěvek na dopravu - Týden dovolené navíc - Příspěvek na penzijní připojištění - Bonus za odpracované roky - Příspěvek na stravování - Vzdělávací školení a jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Liberec