Nabídka práce > TECHNOLOG V KVALITĚ | JIHLAVA

TECHNOLOG V KVALITĚ | JIHLAVA

Náplň práce

Máš zkušenosti jako TECHNOLOG V KVALITĚ, znalost výrobních procesů a k tomu se ještě domluvíš dobře anglicky?

Pokud ano, čti dál ať víš, co tě u nás čeká :)

Tvým úkolem bude:
Být odborníkem na analýzy a testovací techniky elektrických náprav
Mezinárodně spolupracovat v mezioborových týmech v rámci řešení problémů
Podporovat náběh a sériovou výrobu při systematickém řešení rizik
Koordinovat plánování, zadávání a uvolňování komplexních zkušebních procesů
Podporovat proces řízení reklamací, vyvíjet a optimalizovat související analytické metody
Odborně reportovat interním a externích zákazníkům, nadřízeným a managementu

Požadavky

VŠ - obor strojírenství, elektrotechniky nebo odpovídající praxe
2 roky zkušeností a znalost výrobních procesů
Analytické, logické a statistické myšlení
Dobré komunikační a prezentační dovednosti
Plynulá znalost anglického jazyka
Dobrá znalost MS Office
Schopnost pracovat v týmu, samostatnost a systematická organizace úkolů

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 43000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené 13. a 14. mzda Nástupní prémie 70.000 Kč Příspěvek do cafeterie (9.000 Kč/rok) Dotované závodní stravování, výhodný mobilní tarif, slevy u smluvních partnerů Sportovní aktivity zdarma příspěvek na penzijní připojištění Možnost využí
  • Místo pracoviště: Jihlava