Nabídka práce > Fullstack developer - C# / .NET, JavaScript , React

Fullstack developer - C# / .NET, JavaScript , React

Náplň práce

Máte minimálně 3 roky zkušeností na pozici Fulstack v komerční firmě? Jste specialistou na technologie C# / .NET a JavaScript? Toužíte pracovat na zajímavých projektech, které vám dávají smysl?

Pokud ano, reagujte na tuto pozici!

Hledáme jednoho vývojáře na pozici Fullstack do významné zahraniční společnosti, která se zabývá různými odvětvími a zajímavými projekty.

Požadavky

- zkušenost na pozici Fullstack min. 3 roky ve společnosti
- znalost programovacích jazyků: C# / .NET, JavaScript, React
- komunikativní angličtina - min. B1 - nebojíte se mluvit
- ochota vzdělávat se

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 50000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * flexibilní pracovní doba * 5 týdnů dovolené * příspěvek na stravování * moderní jazykové kurzy * školení a profesní vzdělávání * příspěvek na penzijní připojištění * příspěvek na životní pojištění * odměny při významných událostech (výročí, odchody
  • Místo pracoviště: Ostrava