Nabídka práce > OPERÁTOR

OPERÁTOR

Náplň práce

Máte praxi jako operátor, zkušenosti s VZV a cítíte se fyzicky zdatní? Zašlete nám životopis na pozici oprátor, kde vás čeká:

* obsluha výrobního zařízení
* odběr vzorků, spolupráce s laboratoří
* výměna filtrů a čištění sít
* kontrola kompresoru, kotelny či spalovny
* kontrola zařízení a potrubní trasy
* obsluha cisterny
* sypání surovin
* třídění odpadu
* ježdění VZV
* drobná údržba

Požadavky

V životopise uvítáme přehled těchto kritérií:

* minimálně vyučení technického směru bez maturity podmínkou
* praxi na dělnické pozici 3 roky v kuse
* prokazatelnou zkušenost s VZV

Výhodu vám poskytne zkušenost s chemickým závodem. A určitě vítáme spolehlivost - nejen v rámci týmu, ale i v docházce.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 26000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - Penzijní připojištění - Příspěvek na stravu - Výhodné tarify pro naše zaměstnance a jejich rodiny - Příspěvek Sodexo
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem