Nabídka práce > Frontend Developer C#

Frontend Developer C#

Náplň práce

Připojte se k našemu týmu jako Frontend Developer!

Máme pro vás skvělou příležitost stát se součástí inovativního týmu, který se zaměřuje na vývoj moderních aplikací. Pokud máte vášeň pro technologie pak hledáme právě vás!

Co nabízíme:

- Možnost zapojit se do zajímavých projektů v dynamickém pracovním prostředí
- Práci v mezinárodní společnosti

O společnosti:
Jsme mezinárodní společnost zaměřená na inovace v oblasti technologií a automatizace. Naším cílem je neustále posouvat hranice a přinášet nové přístupy k řešení komplexních výzev v různých odvětvích. Ve spolupráci s námi budete mít možnost rozvíjet své dovednosti a přinášet inovativní řešení do praxe.

Požadavky

- Znalost a zkušenosti s technologiemi jako je C# a .NET jsou výhodou
- Schopnost práce s moderními technologiemi a frameworky
- Dobrá komunikativní úroveň v angličtině
- Schopnost práce v týmu a samostatně
- Ochota učit se novým věcem a neustálý zájem o rozvoj svých dovedností

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 50000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * flexibilní pracovní doba * 5 týdnů dovolené * příspěvek na stravování * moderní jazykové kurzy * školení a profesní vzdělávání * příspěvek na penzijní připojištění * příspěvek na životní pojištění * odměny při významných událostech (výročí, odchody
  • Místo pracoviště: Ostrava