Nabídka práce > Elektrikář

Elektrikář

Náplň práce

Elektrikář v naší společnosti má za úkol provádění provozních kontrol, zkoušek, zajišťován údržby, diagnostiku a odstraňování závad na výrobních a rozvodných vyhrazených elektrických zařízeních.

Požadavky

* ochotu pracovat ve směnném provoze na 4 směny, v režimu krátký a dlouhý týden. Směna trvá 11,25h
* vyhlášku §6 - může být i propadlá v případě odpovídající praxe
* praxi v zajišťování a odjišťování elektrických výrobních a rozvodných zařízení
* zkušenosti v oblasti měření a regulace technologií

Vítáme znalost čtení technické dokumentace.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 47000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Dovolená navíc (celkem 28 dní/rok) Penzijní připojištění ve výši 800 Kč/měsíc Příspěvky na závodní stravování Osobní účty zaměstnanců, které lze použít na: rekreace školné zdravotní péči sport a kulturu A řada dalších výhod
  • Místo pracoviště: Most