Nabídka práce > LISOVÁNÍ | TECHNIK | VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

LISOVÁNÍ | TECHNIK | VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

Právě jsi dostudoval a porozhlížíš se po svém prvním zaměstnání?
Je pro Tebe příjemnější prostředí menší společnosti?
Budeš rád za pomoc ostatních kolegů?

Do výrobní společnosti hledáme OBSLUHU LISU, která má na starosti:
* Obsluhu a seřizování lisů
* Dohled nad kvalitou výrobků
* Podporu výroby

Láká Tě tato pracovní zkušenost? Tak zašli svůj životopis!

Požadavky

* Min. SOU nebo SŠ technického, strojírenského zaměření
* Spolehlivost, zodpovědnost, zručnost
* Zkušenosti s lisovacími stroji
* Ochota pracovat na 2 směny

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 29000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. mzda * Týden dovolené navíc, tj. 25 dní * Příspěvky za odpolední směny * Příspěvek na stravování * Cafeteria systém odměňování * Finanční bonus za doporučení nového zaměstnance
  • Místo pracoviště: Jihlava