Nabídka práce > INŽENÝR KVALITY | TACHOV

INŽENÝR KVALITY | TACHOV

Náplň práce

Pohybujete se v oblasti výrobní kvality a hovoříte k tomu plynule anglicky nebo německy? Přidejte se k nám! Hledáme šikovného inženýra výrobní kvality, jehož náplní práce bude:

* zajišťování výrobních procesů a dokumentace
* podpora při zavádění nových výrobků
* zajištění školení zaměstnanců v oblasti kvality
* sledování a analýza kvalitativních ukazatelů
* identifikace a korekce procesních vad v průběhu výroby a oprav

Požadavky

* min. SŠ vzdělání, nejlépe technického směru
* AJ nebo NJ na komunikativní úrovni B1
* praxi inženýra kvality alespoň 2 roky
* znalost nástrojů FMEA, 8D, Ishikawa, 5P, PPAP
* úroveň práce s technickou dokumentací na denní bázi
* orientaci v ISO 9001
* znalost MS OFFICE

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Dovolená 5 týdnů * Bonusy/prémie * Příspěvek na penzijní/životní připojištění * Flexibilní začátek/konec pracovní doby * Stravenky/příspěvek na stravování * Závodní stravování / stravenky * Vzdělávací kurzy, školení * Mobilní telefon * Notebook * K
  • Místo pracoviště: Tachov