Nabídka práce > ABSOLVENT STROJÍRENSTVÍ | VÝPOČTÁŘ | OLOMOUC

ABSOLVENT STROJÍRENSTVÍ | VÝPOČTÁŘ | OLOMOUC

Náplň práce

Jsi čerstvý absolvent VŠ oboru strojírenství bez praxe? Hledáš uplatnění v oboru? Nejsou ti cizí mechanické/strukturální výpočty a chceš se profilovat v oblasti FEM simulací?

Pak hledám právě TEBE!

Tvou náplní práce bude:
- analýzy a strukturální výpočty
- FEM simulace v systému ANSYS
- podpora konstrukčního a testovacího oddělení
- spolupráce s mezinárodními projektovými týmy
- komunikace se zahraničními odděleními firmy
- vyhodnocení výsledků a poskytnutí relevantní zpětné vazby
- optimalizace produktů a modifikace prototypů

Požadavky

- VŠ vzdělání v oblasti strojírenství
- komunikativní úroveň AJ
- zájem o oblast a chuť učit se

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 13. plat - podpora firmy při zaškolení - roční bonus - příspěvek na stravování - příspěvek na dojíždění - občasný home office
  • Místo pracoviště: Olomouc