Nabídka práce > SPECIALISTA BOZP A PO | PÍSECKO

SPECIALISTA BOZP A PO | PÍSECKO

Náplň práce

Na Písecku máme místo pro SPECIALISTU BOZP A PO!

Chcete pracovat v dynamickém prostředí automotive segmentu a dál se profesně rozvíjet? Pak neváhejte.

Náplň práce:
- Zaštítění BOZP, PO a ŽP agendy
- Preventivní pochůzky po firmě, analýza rizik
- Řešení problémů a prac. úrazů
- Jednání s úřady, lékařem, hygienou apod.
- Školení zaměstnanců v dané problematice
- Hodnocení bezpečnosti strojů ve výrobě

Požadavky

- Angličtina na úrovni minimálně B1 pro každodenní užití slovem i písmem
- Praxe v oblasti BOZP, PO a ŽP
- OZO certifikace v BOZP
- Zkušenosti v automotive

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 55000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Týden dovolené nad rámec zákoníku práce - Smlouva na dobu NEURČITOU - Podpora při zajištění všech nutných certifikací v oboru bezpečnosti - Příspěvek na dopravu - Dotované stravování - Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Písek