Nabídka práce > SAP SPECIALISTA | LOGISTIKA/VÝROBA | OLOMOUC

SAP SPECIALISTA | LOGISTIKA/VÝROBA | OLOMOUC

Náplň práce

Máte praxi jako SAP SPECIALISTA pro logistické nebo výrobní moduly? Hledáte práci v mezinárodním týmu specialistů? Chcete se podílet na implementaci SAP S/4 HANA?
Domluvíte se bez problému anglicky nebo německy?

Pak hledám právě VÁS!

Do výrobní firmy v Olomouci hledáme SAP SPECIALISTU!

Vaší náplní práce bude:
- spolupráce v mezinárodním IT týmu
- úprava templatů dle interních a globálních pravidel
- hodnocení externích dodavatelů
- účast na projektu implementace S/4 HANA
- analýza procesů a jejich zlepšování

Požadavky

- znalost modulů EWM, WM, LE, TM nebo PP
- základní znalost LSMW a ABAP
- ochota vycestovat
- komunikace v AJ nebo NJ
- zkušenost s S/4 HANA výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 70000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - atraktivní mzdové ohodnocení - možnost práce z domu - příspěvek k penzijnímu pojištění - flexibilní pracovní doba - systém dalších benefitů
  • Místo pracoviště: Olomouc