Nabídka práce > SPECIALISTA SVAŘOVÁNÍ | AŽ 60 000 Kč

SPECIALISTA SVAŘOVÁNÍ | AŽ 60 000 Kč

Náplň práce

Máš zkušenosti se svařováním, konkrétně oceli a hliníku? Máš VŠ strojního zaměření? Pak čti dál!

Hledáme nového kolegu na pozici SPECIALISTA SVAŘOVÁNÍ.

Jaká bude tvá náplň práce?

- kontrola dodržování stanovených zásad pro spojování kovů
- spolupráce při hodnocení vyrobitelnosti nových produktů
-navrhování výrobních postupů pro spojované sestavy v sériové výrobě automobilních dílů
-dohlížení na techniku při rozběhu výroby nových produktů
-reprezentace regionu Východní Evropy na globálních setkáních a workshopech
-organizace a vedení regionálních setkání expertů a výchova odborníků v závodech

Požadavky

- VŠ strojní
-praxe ve svařování oceli nebo hliníkových slitin
-znalost zkušebních metod pro kontrolu jakosti svarů
-znalost MS Office - AutoCad
-angličtina B1 / němčina A2 nebo naopak
-řidičské oprávnění sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dnů volna * pružná pracovní doba * stravenky 90 Kč/den * plně hrazené kurzy na odborný rozvoj a školení * intenzivní využívání cizích jazyků a kurzy na pracovišti * akce pro zaměstnance a jejich rodiny
  • Místo pracoviště: Liberec