Nabídka práce > MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ | PŘÍLEŽITOST PRO JUNIORY

MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ | PŘÍLEŽITOST PRO JUNIORY

Náplň práce

Máme tu skvělou příležitost pro méně zkušené kandidáty v oblasti MZDOVÉHO ÚČETNICTVÍ!
Nepotřebujeme 20 let praxe, stačí orientace V problematice mezd a chuť se dále učit.

Na této pozici tě bude čekat především:
- zpracování podkladů pro mzdy
- spolupráce se mzdovou účetní a personalistkou
- zpracování exekucí, insolvencí apod. k ročnímu zúčtování
- kontrola docházek
- komunikace s orgány státní správy
- zpracování reportů

Požadavky

- min. SŠ vzdělání (ideálně ekonomického směru)
- alespoň krétké zkušenosti na obdobné pozici
- dobrá znalost balíčku MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba - příspěvek na stravování - mobil, notebook - příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: České Budějovice