Nabídka práce > MISTR VÝROBY - Tachov

MISTR VÝROBY - Tachov

Náplň práce

Máš zkušenosti s vedením týmu? Rád pracuješ s lidmi a práci mistra už jsi někdy dělal?

Pak koukni na naší nabídku na pozici MISTR.

Hledáme totiž šikovného kolegu pro náš do našeho týmu.

Tvojí náplní práce bude:

- plánování směn
- organizace činností na daném výrobním úseku
- odpovědnost za chod směny, kvalitu výroby a dodržování výrobního plánu
- vyhodnocování výkonnosti a efektivity
- dohled nad dodržováním pravidel BOZP, zajištění pracovních pomůcek a zácviku/školení zaměstnanců
- kontrola docházky, motivace a hodnocení pracovníků
- práce ve směnném provozu

Požadavky

- vzdělání technického směru
- předchozí zkušenost na vedoucí pozici ve výrobě
- ochota pracovat v třísměnném provozu
- schopnost vést tým a motivovat

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 42000 CZK do 47000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - možnost profesního růstu - odborné kurzy a školení - příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění - závodní stravování - stravenky - dovolené 5 týdnů - výkonnostní bonus 1000 Kč měsíčně - docházkový bonus 2000 Kč měsíčně
  • Místo pracoviště: Tachov