Nabídka práce > PLC PROGRAMÁTOR | 1 SMĚNA | OKR. HAVL. BROD

PLC PROGRAMÁTOR | 1 SMĚNA | OKR. HAVL. BROD

Náplň práce

Máte technické či IT vzdělání? Jste PLC programátor a chcete se v tomto oboru i nadále rozvíjet?

Právě pro Vás je tu pozice PLC PROGRAMÁTORA na Brodsku - pouze na jednu směnu. :)

Našli jste se v řádcích výše?

Vaše úkoly budou následující:
- programovat řídící systémy
- diagnostikovat technické poruchy, stejně jako prostoje na výrobní lince
- spolupracovat s externími zaměstnanci
- plánovat nové projekty
- provádět letní a zimní revizní práce

Požadavky

- min. SŠ vzdělání
- znalost PLC programování (Siemens TIA portal a Step 7)
- zkušenosti s opravou linek, včetně znalosti hydrauliky a pneumatiky
- dobré budou obecné zkušenosti se sítěmi
- znalost MS Office
- dobré komunikační dovednosti
- ochota spolupracovat v týmu
- minimálně mírně pokročilá angličtina nebo němčina

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 25 dní dovolené - bonusy - příspěvek na dopravu - příspěvek na penzijní připojištění - cafeteria 1 600 Kč/měsíc - stravenky
  • Místo pracoviště: Havlíčkův Brod