Nabídka práce > TEAM LEADER | JIHLAVSKO

TEAM LEADER | JIHLAVSKO

Náplň práce

Máš zkušenosti s vedením týmu lidí? Směnný provoz pro Tebe není překážka?

Hledáme šikovného kolegu do týmu na pozici TEAM LEADER.

Náplň práce:
- vedení menší skupiny lidí
- zodpovědnost za plnění výrobního plánu, včetně kvality výrobků
- zavádění a dodržování nápravných opatření
- zodpovědnost za dodržování BOZP a PO na pracovišti
- odborné školení podřízených
- práce s docházkovým systémem
- práce ve směnném provozu

Požadavky

- uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
- přirozená autorita, spolehlivost, samostatnost
- odolnost vůči stresu

Výhodou:
- zkušenosti na obdobné pozici
- znalost systému SAP
- znalost nástrojů řízení (5S, SMED, KAIZEN,…)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 30000 CZK do 37000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. mzda - 25 dní dovolené - příplatek na zdraví ve výši 1500,- Kč - příplatek na dojíždění ve výši 1500,- Kč - možnost využití krytého bazénu v Jihlavě 1x týdně - penzijní připojištění ve výši 3% z vyměřovacího základu sociálního pojištění po roce
  • Místo pracoviště: Jihlava