Nabídka práce > ELEKTROPROJEKTANT | PIVOVARNICTVÍ

ELEKTROPROJEKTANT | PIVOVARNICTVÍ

Náplň práce

POJĎ S NÁMI ŘÍDIT VÝROBU PIVA!

Jsi čerstvým absolventem nebo již máš mnoho zkušeností v oblasti elekro projektování? Uvítal/a bys práci v příjemném prostředí ve vilové čtvrti v neokoukané oblasti pivovarnictví a ostatním nápojovém průmyslu?

Pak hledáme právě TEBE!

Na této pozici budeš zodpovědný za:

- přípravu podkladů pro elektro projekty řídicích systémů (prostředí EPLAN)
- přípravu podkladů pro výrobu rozvaděčových a řídících polí
- přípravu projektové dokumentace
- zapojení do tvorby nabídek pro zákazníky
- komunikace napříč i vně společnosti

Požadavky

- vzdělání elektrotechnického směru
- pečlivost, systematičnost
- platná vyhláška 50 min. § 6
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
- ochota cestovat v rámci ČR

Výhodou je znalost:
- EPLAN
- AutoCAD
- řídící systémy Siemens

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - pružná pracovní doba (v kanceláři od 9:00 do 15:00 či dle domluvy) - kvartální systém odměňování - 3 dny dovolené navíc - placené případné přesčasy - příspěvek na stravování (stravenkový paušál) - Multisport karta - po roce zaměstnání příspěvek na
  • Místo pracoviště: Praha