Nabídka práce > NÁKUPČÍ S AJ | NUTNÁ ZKUŠENOST S PLASTY!

NÁKUPČÍ S AJ | NUTNÁ ZKUŠENOST S PLASTY!

Náplň práce

Budujeme tým NÁKUPČÍCH! Hledáme novou posilu, která bude mít zkušenosti z nákupu ve výrobní firmě pracující s PLASTY. Komunikace v angličtině bude tvůj denní chleba.

Na pozici můžeš očekávat:
- nákup materiálu pro výrobu, správu objednávek
- komunikaci s dodavateli - vyjednávání cenových, dodacích a jiných podmínek
- řízení zásob materiálu
- výběr nových dodavatelů a budování vztahů s těmi stávajícími
- sledování kvality nakupovaného materiálu

Požadavky

- schopnost komunikovat anglicky slovně i písemně na denní bázi
- zkušenost z pozice nákupčího ve výrobní firmě (ideálně automotive)
- zkušenost s nákupem plastového granulátu
- dobré komunikační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba - sick days - po zaučení možnost částečného home office - závodní stravování - mobilní telefon, notebook - podpora profesního vzdělávání
  • Místo pracoviště: Strakonice