Nabídka práce > NÁKUPČÍ | TACHOVSKO | AŽ 48 000 KČ

NÁKUPČÍ | TACHOVSKO | AŽ 48 000 KČ

Náplň práce

Pokud máte praxi v komunikaci s dodavateli a zákazníky, ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni a máte zkušenosti s práci v ERP systému, pak hledáme právě vás!

Právě hledáme kolegu či kolegyni na pozici nákupčí!

Náplň Práce:

Objednávání materiálů a surovin podle potřeb výroby
Aktivní jednání s dodavateli a udržování vztahů
Práce s ERP systémem
Sledování a řešení termínů dodávek
Potvrzování objednávek a sledování dodacích lhůt
Udržování optimální hladiny skladových zásob
Komunikace s účtárnou, logistikou i zahraničními kolegy

Požadavky

SŠ nebo VŠ vzdělání
Anglický jazyk na komunikativní úrovni
Pokročilý uživatel MS Office - zejména excel
Zkušenost na obdobné pozici
Znalost ERP systému
Pečlivost, schopnost efektivní komunikace

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 45000 CZK do 48000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Dovolená 5 týdnů * Bonusy/prémie * Příspěvek na penzijní/životní připojištění * Flexibilní začátek/konec pracovní doby * Stravenky/příspěvek na stravování * Závodní stravování * Vzdělávací kurzy, školení * Mobilní telefon * Notebook * Kafetérie
  • Místo pracoviště: Tachov