Nabídka práce > SHAREPOINT DEVELOPER | TACHOVSKO

SHAREPOINT DEVELOPER | TACHOVSKO

Náplň práce

Výrobní společnost na Tachovsku hledá do svého týmu Sharepoint Developera!

Hledáme budoucího kolegu/kolegyni, který/á bude klíčovým hráčem v poskytování poradenství a podpory pro digitalizaci a optimalizaci výrobních procesů. Vaše práce se bude zaměřovat na nejmodernější technologie M365, přičemž nastavování nových standardů pro budoucí vývoj bude součástí vaší každodenní rutiny.

Vaše úkoly budou zahrnovat analýzu a zpracování požadavků s ohledem na stávající podnikovou IT strategii, integraci stávajících procesů a aplikací do nové platformy M365 a plánování, návrh, vývoj a zavádění aplikací a automatizace na bázi Microsoft SharePoint a platformy Microsoft Power. V rámci realizace projektů budete mít zodpovědnost za řízení projektů, správu dokumentace a vytěžování dat pomocí Power Bi.

Požadavky

VŠ vzdělání
AJ nebo NJ na komunikativní úrovni, případně i španělština
Zkušenost s aplikacemi a technoligemi Microsoft (MS Teams, SherePoint online, Power Apps, Power Automate)
Zkušenost s plánováním a vytvářením nízkokódovaných/nekódovaných řešení
Znalosti a zkušenosti s .NET, C# a MS SQL
Zkušenost s programováním rozšíření SharePoint

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 75000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Dovolená 5 týdnů * Bonusy/prémie * Příspěvek na penzijní/životní připojištění * Flexibilní začátek/konec pracovní doby * Stravenky/příspěvek na stravování * Závodní stravování / stravenky * Vzdělávací kurzy, školení * Mobilní telefon * Notebook * K
  • Místo pracoviště: Tachov