Nabídka práce > DESIGN ENGINEER | plasty | full remote

DESIGN ENGINEER | plasty | full remote

Náplň práce

Jste zkušený desing engineer, kterého už nebaví dojíždění do kanceláře? Ovládáte anglický jazyk, a tak pro vás denní komunikace s americkou pobočkou nebude problém? Pak pro vás máme velmi zajímavou nabídku práce.

Náplň práce:
- navrhování a vývoj forem pro vstřikování plastů
- poskytování technické podpory týmu návrhářů produktů, zákazníkům a dalším oddělením společnosti
- vyhodnocování stavu procesu vzniku nových forem
- spolupráce s engineeringem při vývoji nových produktů
- účast na vzorkování nových nástrojů
- podílení se na návrhových opatření za účelem, co nejlepších výsledků
- koordinace vývoje forem
- komunikace se zahraničním týmem vývoje
- reporting vedení

Požadavky

- strojírenské vzdělání nebo odpovídající praxi
- komunikativní znalost anglického jazyka
- znalost procesu vstřikování plastů
- zkušenosti s konstrukcí a výrobou nástrojů pro vstřikování plastů
- CAD, výhodou: PowerShape, NX, SOLIDWORKS

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 80000 CZK do 100000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - přátelské rodinné prostředí - stravenky - pololetní a vánoční bonus dle hospodaření firmy - po 3 letech u společnosti dovolená navíc
  • Místo pracoviště: Chomutov