Nabídka práce > SPECIALISTA ERP SYSTÉMU A DATABÁZÍ | JINDŘICHOHRADECKO

SPECIALISTA ERP SYSTÉMU A DATABÁZÍ | JINDŘICHOHRADECKO

Náplň práce

V týmu ajťáků nám vzniklo volné místo! Konkrétně hledáme SPECIALISTU ERP SYSTÉMU. Jestli už se v IT nějakou dobu pohybuješ a rozumíš si s SQL databázemi, mohla by to být příležitost právě pro tebe.
Ani juniornější kandidáti se u nás neztratí, zkušení kolegové budou při zaučení plně k dispozici.
Kromě správy databází ERP systému by tě čekaly návrhy dotazů a sestav, zabezpečení dat i vývoj aplikací pro rozšíření funkcí systému.

Těšíme se na tvůj životopis!

Požadavky

- min. SŠ vzdělání v oboru IT
- angličtina na úrovni B1
- dobrá znalost databází (SQL)
- zkušenosti se správou ERP systému
- ŘP sk. B, aktivní řidič

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 40000 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - 13. mzda - flexibilní pracovní doba - dotované závodní stravování - příspěvek na penzijní připojištění - výroční bonus
  • Místo pracoviště: Jindřichův Hradec