Nabídka práce > BOZP A PO | TECHNIK

BOZP A PO | TECHNIK

Náplň práce

Zajímá vás výzva spojená s bezpečností? Máte certifikaci OZO a zkušenosti v oblasti BOZP a PO? Pak pro vás máme skvělou příležitost! Přidejte se k naší výrobní firmě na Třebíčsku jako PRACOVNÍK BOZP A PO a zajistěte dodržování bezpečnostních standardů, posuzujte rizika a navrhujte opatření k jejich zlepšení. Nabízíme flexibilní pracovní podmínky, plný nebo zkrácený úvazek.

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* Zkušenosti na pozici BOZP ve výrobní společnosti výhodou
* Znalost relevantní legislativy v oblasti BOZP
* Zkouška OZO v prevenci rizik výhodou
* Řidičský průkaz B
*Znalost NJ / AJ výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené *13. mzda dle hospodaření společnosti * Závodní stravování * Příspěvek na penzijní pojištění * Příspěvky na vzdělávání
  • Místo pracoviště: Třebíč