Nabídka práce > TECHNOLOG

TECHNOLOG

Náplň práce

ROZJEĎ SVOU KARIÉRU TECHNOGA!

Hledáme mladé talenty, kteří se chtějí po škole zapojit do dynamického týmu plného přátelské atmosféry a vzájemné podpory! Máš zkušenosti s technickou dokumentací a ovládáš programy CAD? Pokud ano, jsi ten pravý člověk pro nás!

U nás získáš možnost:

* Rozvíjet svůj potenciál a zapojit se do technologického vývoje
* Podílet se na tvorbě kusovníků a technologických postupů
* Aktivně přispívat k řešení reklamací zákazníků
* Spolupracovat s ostatními odděleními
* Komunikovat a řešit problémy v produkci s důrazem na tvou zpětnou vazbu

Připoj se k nám a buď součástí týmu, který ti pomůže rozvinout tvé schopnosti a dosáhnout tvého potenciálu!

Požadavky

* SŠ/VŠ technického nebo strojírenského zaměření
* AJ velkou výhodou
* Znalost programů CAD
* Komunikativnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 38000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. mzda * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na dojíždění * Zaměstnanecké programy * Příspěvek na stravování * Jazykové kurzy * Pracovní oděv * Firemní akce * Zájezdy * Zdravotní balíček * Prostředí mezinárodní úspěšné společnosti * Možnost postupu v rá
  • Místo pracoviště: Havlíčkův Brod