Nabídka práce > Policista/ka pořádkové, dopravní, cizinecké policie Karlovarský kraj - NÁBORÁK 110.000,- Kč, 6 týdnů dovolené

Policista/ka pořádkové, dopravní, cizinecké policie Karlovarský kraj - NÁBORÁK 110.000,- Kč, 6 týdnů dovolené

Náplň práce

Chcete pracovat ve vzrušujícím a dynamickém prostředí s mladými kolegy? Chcete mít smysluplnou práci s různorodou pracovní náplní? Nemáte žádnou praxi? Nevadí, přidejte se k nám. Naučíme vás pracovat a jednat s lidmi, střílet z krátkých a dlouhých střelných zbraní, sebeobranu a boj zblízka. K bezpečí svému i vašich blízkých můžete sami přispět a chránit je, protože pocit bezpečí občanů nám není lhostejný.

Máte kladný vztah k motorismu? Chcete se s námi podělit o dosavadní zkušenosti z této oblasti a zároveň načerpat nové vědomosti? Chcete ve své práci využívat nejmodernější techniku a vozidla? Nehledáme superhrdinu, ale milovníka automobilů, který má řízení jednoduše v ruce a nebojí se nových výzev.

Požadavky

• státní občanství ČR
• minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
• trestní bezúhonnost
• zdravotní, fyzickou a psychickou způsobilost
• spolehlivost a pracovitost

Nabízíme

• náborový příspěvek 110 000 Kč
• služební příjem po zaškolení minimálně 34 000 Kč
• pravidelné navyšování služebního příjmu
• nadstandardní pracovní zázemí ve stabilní společnosti
• uplatnění na obvodních odděleních a dopravních inspektorátech, dálničních oddělení
• široké možnosti kariérního růstu

Informace o pozici

  • Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Ostraha a bezpečnost,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 30.070 - 35.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: • 6 týdnů dovolené • Benefity z FKSP • možnost využití resortních sportovních zařízení a ubytoven, ubytování v RZ a ÚZ za dotovanou částku
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Karlovy Vary, Sokolov, Cheb