Nabídka práce > HEAD OF PROJECTS | AUTOMOTIVE

HEAD OF PROJECTS | AUTOMOTIVE

Náplň práce

Jste zkušený vedoucí PMO? Máte praxi ve výrobním nebo automotive prostředí? Domluvíte se bez problémů anglicky?

Připojte se do našeho týmu jako HEAD OF PROJECTS a mějte na starost projektový tým!

Na této pozici Vás primárně čeká:
- zodpovědnost za plnění cílů projektu dle parametrů času a kvality
- definování projektového týmu
- plánování a rozklad projektu na jednotlivé úkoly
- forecasting časového rámce projektu
- budget planning a jeho dodržování
- reporting o aktuálním stavu projektu
- monitoring a vyhodnocování cílů projektu

Požadavky

- SŠ vzdělání
- praxe na podobné pozici alespoň 3 roky
- pokročilá znalost MS Office a MS Project
- ŘP sk. B
- komunikační a vyjednávací schopnosti
- analytické schopnosti, strategické myšlení, problem-solving skills
- praxe s vedením týmu
- VÝHODOU: němčina

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 100000 CZK do 130000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - home office - Benefit program - příspěvek na penzijní připojištění - příspěvek na stravování
  • Místo pracoviště: Příbram