Nabídka práce > Projektový manažer - vývoj

Projektový manažer - vývoj

Náplň práce

Rozšiřejeme své řady a hledáme Projektového manažera - vývoj produktů.

Máte praxi s vedením projektu od A do Z?

Máte zkušenost s prací ve 3 D programu?

Dokážete jednat se zákazníky v anglickém jazyce?

Na této pozici budete:
- Navrhovat a vyvíjet kompletní výrobky a sestavy
- Spolupracovat se zákazníky a dodavateli na základě zadání produktů
- Objasňovat technické rozhraní a technické schválení zákazníků
- Zastupovat oddělení vývoje v rámci projektu
- Zodpovídat za řízení vstupů od interních a externích
konstruktérů
- Tvořit termínové plány a plánovat náklady v rámci konkrétního
projektu
- Zadávat a sledovat služby konstrukce prototypů a poskytovat
technickou podporu při konstrukci forem.

Jedná se o pozici do zavedeného a stabilního týmu specialistů.

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání strojního zaměření
- Zkušenosti v oblasti vývoje produktů
- Znalost konstrukce součástí interiéru automobilů
- Zkušenosti s návrhem na náklady a návrhem na výrobu
- Velmi dobrá znalost MS Office
- Dobrá znalost anglického jazyka, německý jazyk je výhodou
- Ochota občasného cestování

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 80000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. a 14. plat * závodní stravování * penzijní pojištění * komplexní systém vzdělávacích kurzů a zvyšování kvalifikace
  • Místo pracoviště: Cheb