Nabídka práce > SOFTWÉROVÝ INŽENÝR PLC

SOFTWÉROVÝ INŽENÝR PLC

Náplň práce

Hledáme zkušeného inženýra pro náš tým, který se zabývá vývojem řídicích systémů pro manuální a plně automatické procesní jeřábové systémy pro různé průmyslové obory.

Vaše úkoly budou:
- Samostatné vyjasnění rozsahu dodávky a výkonu řídicího systému jeřábu na základě potvrzení objednávky zákazníka s oddělením projektového plánování.
- Vyjasnění rozhraní s oddělením elektrického inženýrství a případně s externími dodavateli.
- Dokumentace technického vyjasnění ve specifikacích a diskuse se zákazníkem.
- Testování, objednávkově specifické úpravy a implementace standardizovaných a individuálních, aplikací závislých softwarových modulů pro ovládání automatizovaných jeřábových systémů a možné periferní nebo propojené dopravní technologie v souladu s dohodnutými službami a dohodnutými termíny dodání, s přihlédnutím k Směrnici o strojích.
- Provádění tovární komise.
- Samostatné uvedení jeřábových systémů do provozu a testování softwaru na místě zákazníka v Německu a v zahraničí.
- Vytváření potřebných systémových a provozních pokynů.

Pokud máte zkušenosti s řízením projektů, silné technické dovednosti a jste připraveni přijmout výzvu, těšíme se na vaši žádost

Požadavky

Hledáme kandidáta s následujícími kvalifikacemi a vlastnostmi:

Technické požadavky:
- Úspěšně dokončené studium v oboru elektrotechniky / automační techniky nebo mechatroniky
- Praktické zkušenosti s programováním a uvedením do provozu ovládání PLC - znalost Siemens S7 / TIA Portal.
- Rodilý mluvčí a znalost angličtiny, písemně i ústně na vysoké úrovni
- Zručný v MS Office.

Osobní vlastnosti:
- Angažovaná a spolehlivá osobnost s analytickým myšlením.
- Radost z interdisciplinární a mezinárodní spolupráce.
- Cestování do závodů, k zákazníkům a dodavatelům doma i v zahraničí pro vás není problém.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 65000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co vám můžeme nabídnout? - Perspektivní práci u zahraniční firmy - 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba - Hybridní model práce - Služební vůz i pro soukromé účely, notebook, telefon - Příspěvek na stravování a penzijní připojištění - Pravidelná o
  • Místo pracoviště: Praha