Nabídka práce > PRACOVNÍK/CE ŘÍZENÍ STAVEBNÍCH PROJEKTŮ MĚSTA

PRACOVNÍK/CE ŘÍZENÍ STAVEBNÍCH PROJEKTŮ MĚSTA

Náplň práce

• příprava, realizace a vyhodnocení investičních akcí města (tj. řízení svěřené stavby z pohledu investora),
• koordinace dodavatelů, stavební dozor, přebírání prací,
• příprava výběrových řízení na dodavatele prací.
• praxe v oboru výhodou,

Požadavky

znalost v oblasti přípravy a realizace staveb,
znalost problematiky stavebních dokumentací a stavebních rozpočtů,
základní orientace v oblasti ekonomiky staveb,
základní orientace v technických předpisech, týkajících se přípravy a realizace staveb,
základní orientace v zákoně o obcích, stavebním zákoně, v zákoně o zadávání veřejných zakázek.

Nabízíme

• Pravděpodobný nástup dle dohody,
• místo výkonu práce Třebíč,
• pracovní poměr na dobu neurčitou,
• až 11. platová třída dle aktuálního nařízení vlády; výše dosaženého vzdělání a délky započitatelné praxe,
• možnost nadtarifních a mimořádných složek platu,
• trvalou podporu profesního a osobního růstu, podporu při zapracování,
• vstřícné pracovní podmínky, 25 dní dovolené a pestrý benefitní program,
• komunikativní a kooperativní pracovní tým,
• perspektivní pracovní pozici, zázemí stabilní organizace,
• každodenní možnost praktického uplatnění znalostí a zkušeností z oblasti přípravy a řízení staveb nebo možnost získání této praxe z pohledu investora

Další informace

www.trebic.cz
Mgr. Pavel Kraus, 568 896 140, pavel.kraus@trebic.cz
Ing. Eva Dvořáková, 568 896 170, eva.dvorakova@trebic.cz

Informace o pozici

  • Město Třebíč
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: od 40.000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: pružná pracovní doba, 25 dní dovolené, stravné, benefitní program, práce z domova, notebook, mobil, odměny atd.
  • Místo pracoviště: Třebíč