Nabídka práce > VEDOUCÍ PRODEJE | ČESKÉ BUDĚJOVICE | až 60 000 Kč/měs.

VEDOUCÍ PRODEJE | ČESKÉ BUDĚJOVICE | až 60 000 Kč/měs.

Náplň práce

Do firmy v centru Českých Budějovich hledáme posilu na pozici VEDOUCÍ PRODEJE. Pokud se v této branži nějakou dobu pohybujete, domluvíte se anglicky nebo německy, chcete mít stabilní tým podřízených kolegů a podílet se na tvorbě strategických plánů, možná hledáme právě Vás! :)

Náplň práce:
- vedení a rozvoj obchodního týmu
- denní komunikace v angličtině nebo němčině - interně
- aktivní nábor prodejců
- školení, trénink zaměstnanců
- tvorba a realizace strategie plnění obchodních plánů

Požadavky

- SŠ nebo VŠ (ekonomický obor výhodou)
- Angličtina nebo němčina - denní komunikace (B2)
- Zkušenosti na obdobné manažerské obchodní pozici s vedení menšího týmu
- Obchodní myšlení a drive
- Dynamická osobnost
- Kompetence a zodpovědnost za rozvoj týmu
- Dobré komunikační schopnosti pro osobní rozvoj zaměstnanců
- Základní znalost práce s MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Mobilní telefon Notebook Stravenky/příspěvek na stravování Vzdělávací kurzy, školení Občerstvení na pracovišti Možnost občasné práce z domova Možnost napracovat si hodiny Sleva na firemní výrobky/služby
  • Místo pracoviště: České Budějovice