Nabídka práce > TECHNOLOG | MIMO AUTOMOTIVE

TECHNOLOG | MIMO AUTOMOTIVE

Náplň práce

Baví Vás tvoření nových technologií? Umíte programovat? Máte vysokoškolské vzdělání? Pak hledáme právě Vás!

Hledáme na pozici TECHNOLOGA - oddělení tenkých vrstev

Náplň práce:

- technologie vakuového napařování a naprašování tenkých vrstev
- obsluha, údržba, nastavování a programování vakuových aparatur
- spolupráce s výrobou při realizaci tenkých vrstev na výrobcích
- optika tenkých vrstev, návrh a měření systémů tenkých vrstev

Požadavky

- VŠ technického či fyzikálního zaměření
- AJ na úrovni B1
- Znalost programování
- Manuální zručnost a pečlivost
- Samostatnost, schopnost organizovat si vlastní práci i pracovat v týmu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - pružná pracovní doba - příspěvek na penzijní / životní pojištění - bonusy - stravenky - zvýhodněné tarify od Vodafonu - výběr nápojů na pracovišti - bezproblémové parkování
  • Místo pracoviště: Turnov