Nabídka práce > PROGRAMÁTOR PLC | ČESKÁ LÍPA |

PROGRAMÁTOR PLC | ČESKÁ LÍPA |

Náplň práce

Máš zkušenosti s programováním PLC? Vlastníš vyhlášku 50? Pak neváhej a ozvi se nám!

Do naší zavedené společnosti hledáme nového kolegu na pozici: PROGRAMÁTOR PLC!

Co bude náplní Tvého dne?

- Pracovat na projektech automatických zařízení a linek nejen pro automobilový průmysl.
- Rozvíjet se s každým projektem, neboť každé zařízení je jiné a obsahuje vždy specifické komponenty.
- Programovat PLC různých výrobců (Siemenst, Beckhoff, Omron, …)
- Vytvářet vizualizaci prostředí pro ovládání strojů v různých vizualizačních prostředích včetně SCADA
systémů
- Programovat průmyslové roboty různých výrobců (ABB, Fanuc, Yaskawa, Omron, ...)
- Můžete také programovat a nastavovat nejnovější kamerové a snímací systémy včetně 3D vision systémů.
- Vzdělávat a prohlubovat svoje dovednosti při účasti na školeních nových zařízení a systémů.
- Spolupracovat s týmem konstruktérů a elektro projektantů

Požadavky

Co od Tebe budeme potřebovat na oplátku?

- SŠ/VŠ vzdělání technického nebo elektrotechnického směru
- Praxe alespoň 3 a více let v oblasti PLC programování nebo konfigurace automatizačních aplikací.
- Výhodou znalost STEP 7, WIN CC, Tia Portal a automatizační aplikací SCADA
- Způsobilost v elektrotechnice (dříve vyhl. 50/1978).
- Základní znalost robotů KUKA, ABB, FANUC výhodou.
- Představivost a tvořivé myšlení, samostatnost, vyzrálost a smysl pro zodpovědnost.
- Orientace ve strojírenských normách a v technické dokumentaci.
- Zkušenost s oblastí automotive výhodou.
- Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 50000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * dotované obědy * klouzavá pracovní doba * proplácené přesčasy/náhradní volno * akce, teambuildingy * penzijní připojištění * lidský přístup a nakloněnost dohodě
  • Místo pracoviště: Česká Lípa