Nabídka práce > PROJEKTOVÝ MANAŽER | STAVEBNICTVÍ

PROJEKTOVÝ MANAŽER | STAVEBNICTVÍ

Náplň práce

Máte zkušenosti jako projektant, HIP či architekt a chcete se posunout na vedoucí roli?

Možná hledáme právě Vás na pozici PROJEKTOVÉHO MANAŽERA!

Co Vás na dané pozici čeká?

- řízení realizace významných stavebních projektů (výstavba či rekonstrukce komerčních budov)
- řízení projekčního týmu včetně ex. spolupracovníků
- vyjednávání s klienty, dodavateli (návrhy, smlouvy,..)
- tvorba manuálu projektu
- vedení jednání, kontrolních dnů, celková organizace
- kontrola a report plnění časového harmonogramu
- kooperace s cennovými poradci při řešení výběrových řízení, kooperace s TDI
- organizování procesu předání díla investorům

Požadavky

- znalost procesů projektového managementu, technických aspektů výstavby budov
- praxe 5+ let na pozici HIP, projektant či projektový manažer se zkušeností vedení projektů na českém stavebním trhu
- VŠ vzdělání v oblasti stavebnictví
- anglický jazyk na pokročilé úrovni

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - spolupráce na významných projektech i pro mezinárodní klienty - možnost profesního posunu, rozvoje - čtvrtletní bonusy - 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba, možnost home office - Cafeterie, Multisport karta, příspěvek na penzijní připojišt
  • Místo pracoviště: Praha